سهام یار

با سهام یار در بازار بورس در کنار شما هستیم

سهامیار یک دوره حضوری مشاوره ای، تحلیلی و آموزشی منحصر به فرد است.

ماه ها در کنار شما خواهیم بود. کاربردی بودن مطالب دوره و کسب سود مطلوب از

بازار در حین برگزاری دوره موجب شده است که فعالان بازار سرمایه اقبال ویژه ای به حضور در این دوره داشته باشند.

ایده ایجاد سهامیار

با بررسی آماری و میدانی از بازار بورس متوجه خواهیم شد که اکثریت فعالین بازار به علت عواملی همچون عدم داشتن دانش کافی از تحلیل بازار، عدم مدیریت سرمایه، عدم شناخت از روانشناسی بازار و حتی عدم اعتماد به نفس در آموزش دیده ها سرمایه گذاران موفقی نیستند و اغلب اوقات دارای حس سرخوردگی می باشند. ایجاد کلوپ ها و گروه های مشاوره سرمایه گذاری و معاملات بورسی سال‌‌ها است که در کشورهای پیشرفته اجرا می‌شود.

افرادی که برای مدتی متوالی در چنین کلوپ‌هایی شرکت می‌کنند اغلب درآمد آن‌ها دو تا سه برابر می شود که دلیل آن می تواند این باشد که با جلسات هفتگی منظم و گرفتن انگیزه کافی، به شکلی اصولی عمل‌گرا تر می‌شویم. همچنین شرکت‌کنندگان که همه از فعالان بازار هستند، درخصوص اشتباهات ، هیجانات کاذب موجود در برخی گروهها، کانال ها و سایت ها در مورد سهم های مختلف و یا در مورد ایده های موفق خود صحبت می کنند که باعث رشد سریع سطح معاملاتمان می شود. خودمان شاید بسیار تک بعدی به موضوعات نگاه می‌کنیم و یا تحت تاثیر احساسات و هیجانات درونی و بیرونی قرار بگیریم که شرکت در این دوره و حضور مدرس و تحلیلگر ماهر و وجود دوستان دیگر این مشکل را حل می‌کند.

هدف سهامیار چیست؟

هدف کلوپ فقط افزایش دانش تحلیلی شما نیست. هدف آن است که انگیزه شما افزایش یابد، هر جلسه ایرادات فنی و دقیق معاملات خود را برطرف کنید و هر ماه دستاوردهای معاملاتی مشخصی داشته باشید. یعنی هر ماه معاملات بهتر و با بازده بیشتری را در بازار سرمایه تجربه کنید و گام به گام تا تبدیل به یک معامله گر پیشرو در بازار پیش رویم.

سهام یار در یک نگاه

مخاطبان: فقط و فقط سرمایه گذاران و افراد فعال بازار بورس

آغاز دوره: 1 دی ماه

زمان: جمعه ها- ساعت 9 الی 13(دو جلسه در هر ماه تا شش ماه)

طول دوره:12 جلسه (48 ساعت)

مدرس: دکتر محسن مصدق

ظرفیت دوره: 30 نفر

مبلغ سرمایه گذاری: یک میلیون و پانصد هزار تومان بابت شش ماه آموزش، تحلیل و مشاوره، برگزاری یک جلسه دو نفره با مدرس دوره و بررسی اختصاصی سبد سهام شما، دستورالعمل ها و پذیرایی

دیگر اهداف سهام یار

افزایش محسوس بازدهی سرمایه گذاری در بورس

اجرا مطالب ونکات معاملاتی

تقویت انگیزه و شادابی در معامله گری افراد

یادگیری نکات تکمیلی در تحلیل وکسب مهارت معامله و تحلیل بصورت اصولی و موفق بهبود مستمر روند معالاتی در طول زمان و رسیدن به سطح مطلوب کسب سود از بازار

ایجاد گروه منسجم و حرفه ای در بررسی بازار و تعامل مشترک سازنده جهت موفقیت همه اعضا

مزایای دوره

قدرت تحلیل و پیش بینی شما بدلیل آموزش ها و تمرینات عملی شش ماهه در کنار اساتید و هم گروهی های خودتان تا سطح بسیار مطلوبی افرایش خواهد یافت.

ارتباط با مدرس و پشتیبان آموزشی دوره در طول شش ماه معاملاتی

برگزاری یک جلسه دو نفره با مدرس دوره و بررسی سبد سهام شما، همچنین ارائه راهکارهای دقیق جهت بهبود روند معاملاتی

تصویر ثابت